TAKIMIMIZ

Poyraz Paşa Yatçılık olarak siz misafirlerimize en iyiyi, en heyecanlısını ve en konforlusunu sunmak için her biri işinde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Balık avı denilince Türkiye genelinde bir marka değerine sahip Poyraz Paşa Takımı ulusal ve uluslar arası turnuvalara katılım ve desteklerine sürekli olarak devam etmektedir.

Poyraz Paşa Surfcasting Takımımız 2018 yılı içerisinde ülke genelinde düzenlenen Surfcasting ve balık tutma yarışmalarının tamamına katılarak büyük başarılara imza atmıştır. Aynı zamanda bölgemizde Akdeniz Balıkçılar ve Spor Kulubü Derneğinin yönetim kurulunda yer alan ekibimiz Sportif Balıkçılık konusunda yaptığı ve ortaya çıkardığı projeler ile bu hobiye gönül vermiş herkes için bir çok ilke imza atmıştır. 

Poyraz Paşa Surfcasting Team

Her biri alanında söz sahibi ve güçlü deneyime sahip ekibimizle tanışın…

AHMET KAR - POYRAZ PAŞA / SURFCASTING, SPIN, BOATING AV DANIŞMANI

Ahmet KAR

Takım Kapt.

Ekibimizin en eski ve deneyimli surfcaster’ı olan Ahmet KAR bir çok ulusal turnuva deneyimi, kazandığı dereceler, neşeli tavırları ve turnuvalardaki disiplini ile örnek bir takım kaptanıdır.

Gökhan ERTOSUN

Surfcaster

2018 yılında aramıza katılan ERTOSUN mücadeleci kişiliği, savaşmaktan vazgeçmeyen yapısı ve birleştirici ruhuyla ekibimizin bel kemiği olarak tüm turnuvaların vazgeçilmezidir.

Erkan AKCALI | Poyraz Paşa Surfcasting Team

Erkan AKCALI

SURFCASTER

Takımımızın en yaşlısı olup da gençlere taş çıkaran performansı, efendi kişiliği ve mücadeleci kimliği ile Erkan AKCALI (Hoca) Poyraz Paşanın medarı iftarıdır.     

Cem KAPUSUZ

surfcaster

Ekibimizin en yeni üyesi olan Cem KAPUSUZ  Surfcaster olarak katıldığı tüm turnuvalarda vermiş olduğu mücadeleler ile gelecekte en iyiler arasında yer alacağını kanıtlamıştır.

Katıldığımız Turnuvalardan Bazıları