Antalya Lüks Motoryat Kiralama Hizmeti

Tekne Gezisi, Yüzme, Balık Avı, Doğum Günü, Yıldönümü, Evlilik Teklifi, Romantik Akşam Yemeği ve tüm organizasyonlarınız için teknelerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

Allegro Italiano

Motoryat

Allegro Italiano

Günübirlik Tekne Gezisi, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Allegro Italiano – Azimut 45 Italian Design  16 metre boyunda, 4.5 metre eninde, 3 adet kabin, 1 adet salonu, 2 adet tuvalet, mutfak ve

Falez

Motoryat

Falez

Günübirlik Tekne Gezisi, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Motoryat Kiralama – Falez Motoryat – Kemer Marina 16 metre boyunda, 4.5 metre eninde, 1 adet çift kişilik kabin, 1 adet tek kişilik kabin,

Junior 1

Motoryat

Junior 1

Balıkı Avı Turları, Büyük Balık Avı (jigging) Turu, Günübirlik Tekne Gezisi, Orkinos Avı Turu, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, Teknede Kutlama Organizasyonu, Trolling (Big Game) Turu, and Yemli Balık Avı Gezisi
Detaylar
Junior 1 motor yat, 10 metre boyunda 3 metre eninde olup, eğlence, yıldönümü, evlilik teklifi, romantik akşam yemeği gibi organizasyonlarınız dizayn edilmiştir. Junior 1

Ladon

Motoryat

Ladon

Balıkı Avı Turları, Büyük Balık Avı (jigging) Turu, and Günübirlik Tekne Gezisi
Detaylar
Antalya – Topçam Limanında yer alan teknemiz Düden Şelalesi, Sıçan Adası, Rus Koyu, Kuzu Burnu, Kemer, Phaselis, Adrasan Koylarına yatılı ya da günübirlik tekne

Serenity

Motoryat

Serenity

Günübirlik Tekne Gezisi, Mavi Yolculuk, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Serenity Motoryat, 14 mt boyunda, 4.5 mt eninde, 840 beygir motor gücü, 2 master kamaraya sahip, A.B.D yapımı, komple fiber, günübirlik ve yatılı organizasyonlarınız
Antalya Körfezinde Günübirlik Tekne Kiralama Hizmeti denince akla gelen ilk isimlerin arasında yer alan Poyraz Paşa Yatçılık, profesyonel ve güler yüzlü personeliyle siz misafirlerine unutulmaz bir günü anılarınız arasına eklemek için çalışmaktadır.
 Tercihlerinize göre lüks ve konforlu teknelerimizi günübirlik ya da yatılı olarak kiralayabilir, Akdeniz’in eşsiz sularında harika anlar yaşayabilirsiniz.
Teknelerimiz de grup ya da bireysel olarak katılabileceğiniz organizasyonlarımız, sizlere keyifli bir günü garanti ediyor.

Günübirlik gezilerimizde çıkış limanına bağlı olarak; 

  • Belek, Kundu, Düden Şelalesi, Falezler, Kaleiçi ve Konyaaltı,
  • Sıçan Adası, Çaltıcak, Kargıcak, Saklı Koy, Beldibi, Göynük ve Kemer,
  • Ay Işığı, Kiriş, Alacasu Cennet Koyu, Phaselis, Çamyuva, Tekirova, Maden Koyu, Ceneviz ve Adrasan Koyları rotasında seyredebilirsiniz.
Günübirlik Tekne Gezilerimiz standart olarak sabah 09:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek olup, gidilecek rotaya ve talebe göre değişiklik gösterebilir. Teknelerimizin tamamı Ticari Yat statüsünde olup profesyonel personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Standart ya da talebinize göre şekillendirdiğimiz yemek menülerimiz sizleri Akdeniz’in eşsiz ve tadına doyumsuz lezzetleriyle buluşturuyor.
 
Balık avı turlarımız mevsimine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak her mevsim 06:00-15:30 saatleri arasında gündüz yemli dip avlarımız (hedef balıklar mercan, barbun, izmarit, yazılı orkinos, vb.), Nisan- Eylül tarihleri arasında akşam 20:30-05:00 saatleri arasında kolyoz avlarımız, Eylül-Ocak tarihleri arası akşam 20:00-02:30 saatleri arası mırmır, sargoz, tral, çupra, Mayıs-Ağustos tarihleri arası 04:30-11:00 saatleri arası kuzu, akya, lambuka, grida, albacore, yazılı orkinos avlarımızla dikkat çekmekteyiz.
 
Avlarımızda sıcak içecekler ikramımız olup grup katılımlarında hiç bir ücret almadan getirdiğiniz malzemeleri pişirip servis ediyoruz. Genel olarak grup katılımlarında mangal ve salata değişilmez menülerimiz arasında.
 
Özel günlerinizde (doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi vb.) akşam yemekli mehtap turlarımızı denemenizi tavsiye ederiz.
Mutlu anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmek için Poyraz Paşa Yatçılık hizmetinizde..