TEKNELERİMİZ

Sizin rahatınız bizim mutluluğumuz.
Poyraz Paşa Teknesi - Antalya Balık Avı Turları

POYRAZ PAŞA

BALIK AVI, GEZİ VE YÜZME ORGANİZASYOLARI

Poyraz Paşa Yatçılık - JUNIOR 1 - Teknesi - Antalya Balık Avı Turları

JUNIOR 1

BALIK AVI, GEZİ VE YÜZME ORGANİZASYOLARI

Antalya Balık Avı ve Keyif Turları

Antalya körfezinde balık avı turu denince akla gelen ilk isimlerin arasında yer alan Poyraz Paşa Yatçılık, profesyonel ve güleryüzlü personeliyle siz misafirlerine unutulmaz bir günü anılarınız arasına eklemek için çalışmaktadır.
10 metrelik iki adet teknemizle grup ya da bireysel olarak katılabileceğiniz turlarımız, sizlere keyifli bir günü garanti ediyor.
Teknelerimiz sizlerin konforu düşünülerek tasarlanmış olup her ikisinde de balık bulucu, GPS, elektrikli wc, duş, dinlenme alanları, mangal, ocak, mutfak, buzdolabı, elektrikli ırgat ve rahatınız için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir.
Balık avı turlarımız mevsimine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak her mevsim 06:00-15:30 saatleri arasında gündüz yemli dip avlarımız (hedef balıklar mercan, barbun, izmarit, yazılı orkinos, vb.), nisan- eylül tarihleri arasında akşam 20:30-05:00 saatleri arasında kolyoz avlarımız, eylül-ocak tarihleri arası akşam 20:00-02:30 saatleri arası mırmır, sargoz, tral, çupra, mayıs-ağustos tarihleri arası 04:30-11:00 saatleri arası kuzu, akya, grida, albacore, yazılı orkinos avlarımızla dikkat çekmekteyiz.
Avlarımızda sıcak içekler ikramımız olup dilerseniz hiç bir ücret almadan getirdiğiniz malzemeleri pişirip servis ediyoruz. Genel olarak grup avlarımızda mangal ve salata değişilmez menülerimiz arasında.
Ayrıca talebiniz halinde menü çıkarılarak sizlere ekstra yemekli turlarımızı sunmaktayız.
Özel günlerinizde (doğum günü, evlilik yıldönümü, evlilik teklifi vb.) akşam yemekli mehtap turlarımızı denemenizi tavsiye ederiz. Gerçek aşçılar tarafından hazırlanan meze ve ana yemeklerimizin tadına doyamacaksınız.
Anılarınızda unutulmaz anlar için Poyraz Paşa Yatçılık hizmetinizde…