Serenity

5/5
Serenity için detaylar
TEKNİK ÖZELLİKLER
KİRALAMA ÖZELLİKLERİ

Serenity Motoryat, 14 mt boyunda, 4.5 mt eninde, 840 beygir motor gücü, 2 master kamaraya sahip, A.B.D yapımı, komple fiber, günübirlik ve yatılı organizasyonlarınız için lüks sınıf bir teknedir.

Serenity Motoryat özellikle mavi yolculukların tadına varmanız için eksiksiz donatılmıştır. İki adet master kamarası bulunan teknemizin, master kamaralardan biri ebeveyn banyoludur. Bununla beraber tüm kamaralarda televizyon, salonda led tv bulunmaktadır. Ayrıca salonda da iki adet yatak olabilen oturma grubumuz bulunmaktadır.

Tüm kamaralarda ve salonda merkezi klima bulunmaktadır. Ayrıca tüm banyolarda 24 saat sıcak su  mevcuttur.

Westerberke 13Kw jenaratöre sahip teknemizin mutfağında, bulaşık makinesi, buz makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, mikrodalga fırın ve ocak bulunmaktadır. Soğutma kapasitesi artırmak adına ayrıca en büyük boy iglo marka buzluğumuz vardır. 

Bununla beraber 190 w x 4 adet güneş paneli bulunan teknemizin 24 saat 220v kullanımı sunulmaktadır.

Özellikle yatılı tekne turları için dizayn ettiğimiz teknemiz ile Kemer, Olimpos, Adrasan rotalarında 3 günlük programımız bulunmaktadır. Bu programımızda;

Antalya Balıkçı Barınağından hareketle Antalya’nın gözde tatil beldesi Kemer’e mavi yolculuk başlıyor. İlk durağımız dünyaca ünlü Krallar kentimiz Faselis. Faselis’te bir gece konaklayıp, sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra tanrılar şehri Olimpos’a, doğru rotamızı çeviriyoruz. Olimpos’ta eşsiz kral mezarları, fantastik doğa güzelliklerini gezip öğle yemeğimizi yiyoruz. Öğlen yemeğinin ardından geceyi geçirmek üzere Ceneviz Korsanlarının izinden Porto Ceneviz Körfezi‘ne seyrimize başlıyoruz. Ceneviz Koyunda  yıldızlar altında uyuyup sabah kahvaltımızı Musa Dağı’nın eteklerine dayanan Sazak Koyu‘nda masmavi sularında gerçekleştiriyoruz. Kahvaltıya müteakip dünyaca ünlü  Sulu Ada’nın bembeyaz kumsalında yüzdükten sonra geri dönüş rotamıza geçiyoruz. 2 gece 3 gün olarak planlanan rotamız istenirse 3 gece 4 gün olarak da esnetilebilir.

Teknemizin konaklamalı kiralamalarında kumanya (yiyecek ve içecekler) misafirlerimize aittir. Dilediğiniz gibi kumanyanızı getirip, aşçıbaşımıza dilediğiniz menüyü yaptırabilirsiniz. Ayrıca teknemizin kıç güvertesinde mangalımız bulunmakta olup her türlü ızgara et, tavuk, balık ve deniz ürünlerini pişirebiliyoruz.

Kısacası yatılı tekne turları için aradığınız her şey Serenity Motoryat da mevcuttur. Çocuklu aileler için biçilmiş kaftan olan teknemiz, kalabalık gruplara da rahatlıkla hizmet verebilmektedir. Lüksü, rahatlığı ve konforu deniz üzerinde yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Serenity Fotoğraflar
Serenity Konumu

Serenity ile Yapabileceğiniz Organizasyonlar

Poyraz Paşa - Jigging Avı (Bonito - Yazılı Orkinos)

Yazılı Orkinos Avı Turları

Antalya Körfezinde yılın hemen her dönemi gerçekleştirebildiğimiz Yazılı Orkinos Avı, güçlü yapısı, mücadeleci kimliği ve devasa boylara ulaşabilen genetiği ile yapılan en keyifli avlardan birisidir.

Details »
Poyraz Paşa Yatçılık - JUNIOR 1 Teknesi- Antalya Balık Avı Turları

Jig Avı Turları

Jigging disiplini belirli meralarda bulunan büyük balıkları sahte yemlerle dikey ya da yatay seyirtme hareketleriyle kandırarak avlanmasıdır. Jig ise bu avlarda kullanılan sahte yemlere verilen

Details »

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri