Poyraz Paşa

5/5
Poyraz Paşa için detaylar
TEKNİK ÖZELLİKLER
KİRALAMA ÖZELLİKLERİ

Poyraz Paşa Teknemiz, Antalya Balık Avı ve Günübirlik Tekne Gezileri denince ağırladığı binlerce misafirinden aldığı olumlu yorumlarla akla gelen ilk tekne olma olma özelliğine sahiptir. Yaklaşık 10 metre boyunda ve 3.20 metre eninde olan teknemiz sizlerin konforu düşünülerek dizayn edilmiştir.

Teknemizin kıç güvertesi oldukça geniş olup misafir başına bir adet koltuk düşecek şekilde tasarlanmıştır. Tekneden Balık Avı denilince beklenilen en önemli şey konforlu ve rahat oturma düzenidir. Avına göre 5 saat ila 10 saat kadar sürebilen balık avlarında misafirlerimizin rahatı bizim için en önemli konu olmaktadır. Bu sebeple sert strafor üzerine yumuşak elyaf ve vinleks kaplama koltuklarımız balık avlarken sizlere üst düzey konfor sağlamaktadır.

Teknemizin kapasitesi 12 kişilik olup yemli dip avlarımız ve gezi organizasyonlarında maksimum 10 kişi, jigging ve büyük balık avlarında maksimum 8 kişi, su üstü orkinos avlarımızda maksimum 4 kişi ve trolling avlarımızda da maksimum 2 kişi olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Poyraz Paşa ile Sıçan Adası arkasındaki Antalya Balıkçı Barınağı D İskelesinde bağlı bulunan teknemiz ile Düden Şelalesi, Dedeman, Konyaaltı, Topçam, Çaltıcak, Kargıcak, Rus Koyu, Beldibi, Göynük ve Kemer rotalarına balık avı turu ve günübirlik gezi organizasyonları yapabilmekteyiz.

Mevsimine göre büyük balık avlarımızda Yazılı Orkinos – Bonito, Kuzu – Amberjack (Seriola Dumerili), Grida – Grouper, Sinarit (Dentex dentex), Tral, Palamut, Kılıç Balığı, Yelken Balığı, Mızrak Balığı, Baraküda vb. avları yapabilmeteyiz. Yemli Balık Avı turlarımızda ise Mercan, Barbun, Kuppes, İzmarit, Gargur, Lokum, Kırlangıç, Sardalye, Kolyoz, İstavrit vb. balıkları avlamak mümkün.

Genellikle yaz aylarında gerçekleştirdiğimiz yüzme ve mangal gezilerimiz de ise sizleri aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle keyifli bir deniz yolculuğuna davet ediyoruz. Akdeniz’in turkuaz sularında ve çam kokulu eşsiz koylarında, caretta carettaların rehberliğinde ve Poyraz Paşa’nın efsanevi yemekleriyle unutulmaz bir gün sizi bekliyor.

Antalya Tekne Turu, Yüzme, Mangal ve Keyif organizasyonları ve Balık Tutma Gezileri ile yanınızdayız.

Poyraz Paşa Konumu

Poyraz Paşa ile Yapabileceğiniz Organizasyonlar

Poyraz Paşa - Jigging Avı (Bonito - Yazılı Orkinos)

Yazılı Orkinos Avı Turları

Antalya Körfezinde yılın hemen her dönemi gerçekleştirebildiğimiz Yazılı Orkinos Avı, güçlü yapısı, mücadeleci kimliği ve devasa boylara ulaşabilen genetiği ile yapılan en keyifli avlardan birisidir.

Details »
Poyraz Paşa Yatçılık - JUNIOR 1 Teknesi- Antalya Balık Avı Turları

Jig Avı Turları

Jigging disiplini belirli meralarda bulunan büyük balıkları sahte yemlerle dikey ya da yatay seyirtme hareketleriyle kandırarak avlanmasıdır. Jig ise bu avlarda kullanılan sahte yemlere verilen

Details »

Poyraz Paşa ile Gidebileceğiniz Rotalar

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri