Junior 1

5/5
Junior 1 için detaylar
TEKNİK ÖZELLİKLER
KİRALAMA ÖZELLİKLERİ

Junior 1 motor yat, 10 metre boyunda 3 metre eninde olup, eğlence, yıldönümü, evlilik teklifi, romantik akşam yemeği gibi organizasyonlarınız dizayn edilmiştir.

Junior 1 motor yat ile ayrıca jigging, yemli dip,trolling ve su üstü orkinos avları da keyifli bir şekilde yapılabilmektedir. Üzerinde bulunan balık bulucu, GPS ve Sonar balık meralarının kolaylıkla bulunmasını sağlamaktadır.

Poyraz Paşa Yatçılık olarak deniz üstünde enfes lezzetleri tadabileceğiniz bir mutfağa sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.

Önceden bildirilmesi kaydıyla, kendi menülerinizi oluşturabilir ya da hazır ve zengin menülerimizden birini seçip, damak tadınızı enfes lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Sizler Akdeniz’in turkuaz sularında denizin ve mis kokulu çam ormanlarının keyfini çıkarırken, bizler de sizler için unutulmaz lezzetler hazırlıyor olacağız.

Mevsimine göre büyük balık avlarımıza bireysel ya da grup olarak katılabilirsiniz. Av tipine ve avlanılacak balığın cinsine göre avcı sayısının belirlendiği avlarımızda, Benekli Orkinos (Euthynnus alletteratus), Kuzu (Seriola dumerili), Akya (Lichia amia), Sinarit (Dentex dentex), Antenli Mercan (Pagrus Caeruleostictus), Lambuka (Coryphaena hippurus), Grida/Lahoz  (Epinephelus aeneus, 2020  yılına kadar avlanması yasaklanmıştır) vb. türleri avlamanız mümkün.

Balık Avlarımız ile ilgili tüm bilgilere aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Benekli Orkinos Avı

Gündüz Yemli Dip Balık Avı

Junior 1 Fotoğraflar

Junior 1 Konumu

Junior 1 ile Yapabileceğiniz Organizasyonlar

Poyraz Paşa - Jigging Avı (Bonito - Yazılı Orkinos)

Yazılı Orkinos Avı Turları

Antalya Körfezinde yılın hemen her dönemi gerçekleştirebildiğimiz Yazılı Orkinos Avı, güçlü yapısı, mücadeleci kimliği ve devasa boylara ulaşabilen genetiği ile yapılan en keyifli avlardan birisidir.

Details »
Poyraz Paşa Yatçılık - JUNIOR 1 Teknesi- Antalya Balık Avı Turları

Jig Avı Turları

Jigging disiplini belirli meralarda bulunan büyük balıkları sahte yemlerle dikey ya da yatay seyirtme hareketleriyle kandırarak avlanmasıdır. Jig ise bu avlarda kullanılan sahte yemlere verilen

Details »

Junior 1 ile Gidebileceğiniz Rotalar

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri