Falez

5/5
Falez için detaylar
TEKNİK ÖZELLİKLER
KİRALAMA ÖZELLİKLERİ

Motoryat Kiralama – Falez Motoryat – Kemer Marina

16 metre boyunda, 4.5 metre eninde, 1 adet çift kişilik kabin, 1 adet tek kişilik kabin, 1 adet salonu, 2 adet tuvalet, mutfak ve 285 beygir motor gücüyle Kemer Koylarının tadına varın.

Kemer, Ay Işığı Plajı, Alacasu, Phaselis Tekne Gezisi, Antalya Kemer Marinadan hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlemektedir.

Falez Motoryat ile gezilerimiz sabah saat 10:00’da hareketle; Alacasu Koyu, Phaselis Koyu rotasında gerçekleşip dönüşte Kemer Ay Işığı Koyunda son bulmaktadır. Dönüş saatimiz 16:00 olup öğlen yemeği ve alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Ekstra olarak alkollü içecekleri teknemizden tedarik edebileceğiniz gibi yanınızda da getirebilirsiniz.

Öğlen yemeğinizi ızgara balık ya da tavuk, makarna, salata ve serpme mezeler eşliğinde Antalya Kemer’in eşsiz doğası ve masmavi sularında yaparken unutulmaz anları anılarınıza ekleyeceksiniz.

Motoryat Kiralama Hizmetlerimiz için Kemer bölgesi çıkışlı gezilerimize dilerseniz transfer hizmeti de vermekteyiz. Side, Belek, Kundu, Lara, Antalya, Beldibi, Göynük, Çamyuva, Tekirova, Çıralı, Olimpos ve Adrasan’dan çıkışlı VIP transfer servisimiz bulunmaktadır.

Kemer Bölgesi Gezilerimizi Detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

 

Falez Konumu

Falez ile Yapabileceğiniz Organizasyonlar

Poyraz Paşa - Jigging Avı (Bonito - Yazılı Orkinos)

Yazılı Orkinos Avı Turları

Antalya Körfezinde yılın hemen her dönemi gerçekleştirebildiğimiz Yazılı Orkinos Avı, güçlü yapısı, mücadeleci kimliği ve devasa boylara ulaşabilen genetiği ile yapılan en keyifli avlardan birisidir.

Details »
Poyraz Paşa Yatçılık - JUNIOR 1 Teknesi- Antalya Balık Avı Turları

Jig Avı Turları

Jigging disiplini belirli meralarda bulunan büyük balıkları sahte yemlerle dikey ya da yatay seyirtme hareketleriyle kandırarak avlanmasıdır. Jig ise bu avlarda kullanılan sahte yemlere verilen

Details »

Falez ile Gidebileceğiniz Rotalar

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri