Mehmet Ali Bükü Koyu

5/5
Description of Mehmet Ali Bükü Koyu

Mehmet Ali Bükü Koyu, Kemer’den 24 km uzaklıkta bulunan, Tekirova sahilinin güneyinde yer alan koy eşsiz doğası ve denizi ile büyülüyor.  Bölgedeki bakir koylardan bir diğeri olarak teknecilerin dikkatini çekmektedir.

Sahilin ve denizin bir kısmının taşlık olması sahilde yürümenizi zorlaştırabilir. Bu nedenle deniz ayakkabılarınızın yanınızda olmasını sizin için iyi olacaktır. Bu taşların en güzel yanı ise dalgaların sesini bir enstrüman havasına dönüştürerek sizlere eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatması.

Bu koy, dalış yapmak için ideal bir yerdir. Onun için gözlük ve şnorkeliniz muhakkak yanınızda olmalı. Kayalık alanlardaki deniz canlıları adeta bu dünyadan koparıyor sizi. Burada akşam yemeği için balık tutabilirsiniz. Yıl boyunca şehir hayatının sağlıksız beslenmesine de ara vermiş olursunuz. Gece olduğunda dalgalarının sahildeki kayalara, taşlara çarparak çıkardıkları melodiler eşliğinde gökyüzündeki polarisi bulmaya çalışmanın ruhunuzu dinlendirdiğine tanık olacaksınız.

Mehmet Ali Bükü Koyu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz…

Location of Mehmet Ali Bükü Koyu
Mehmet Ali Bükü Koyu Rotasında Hizmet Veren Teknelerimiz

Serenity

Motoryat

Serenity

Günübirlik Tekne Gezileri, Mavi Yolculuk, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Serenity Motoryat, 14 mt boyunda, 4.5 mt eninde, 840 beygir motor gücü, 2 master kamaraya sahip, A.B.D yapımı, komple fiber, günübirlik ve yatılı organizasyonlarınız

Eternity

Motoryat

Eternity

Günübirlik Tekne Gezileri and Mavi Yolculuk
Detaylar
Antalya – Kemer’de bulunan teknemiz ile Türkiye’nin eşsiz koyları ve turkuaz denizleri sizleri bekliyor. Konaklamalı ya da günübirlik tekne kiralamalarına uygundur.
Mehmet Ali Bükü Koyu Rotası Turlarımız
Mehmet Ali Bükü Koyu için Yorum Bırakın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri