Alacasu Cennet Koyu

5/5
Description of Alacasu Cennet Koyu

Alacasu Cennet Koyu, Muhteşem Doğası ile Likya Yolu Çamyuva ve Kemer arasında yer almaktadır. Antalya’nın turkuaz denizi ve yemyeşil çam ormanları ile çevrilidir.

Sırtını Tahtalı Dağı ve Akdeniz’e dönmüştür. 175 metrelik plajı, yürüyüş yolları ve camping alanı ile Kemer’de tatilcilerin uğrak noktası plajlardan bir tanesi olan koy bu nedenle piknik ve mesire yeri olarak sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca günübirlik ve yatılı tekne turlarının değişmez duraklarındandır.

Alacasu Cennet Koyu, iki bin yıl öncesinden yaşamın izlerini taşımaktadır. Bununla beraber muhteşem bir doğaya sahip Faselis Antik Kenti’ne komşu, deniz ve tarih ile iç içedir.

Binlerce yıldır dalgaların aşınması sonucu kıyıları keskin kayalarla kaplanmıştır. Başka bir deyişle bu kayalar Alacasu Körfezi’nin doğal parmak izleri gibi eşsiz imajını yansıtır. Koy panoramik çukurlar ve mağaraları ile eşsiz bir manzaraya sahiptir.

Sonuç olarak bu muhteşem doğa cennetini görmek isteyenler geldiğine pişman olmayacaklardır.

Alacasu Koyu yol tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

Location of Alacasu Cennet Koyu
Alacasu Cennet Koyu Rotasında Hizmet Veren Teknelerimiz

Serenity

Motoryat

Serenity

Günübirlik Tekne Gezileri, Mavi Yolculuk, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Serenity Motoryat, 14 mt boyunda, 4.5 mt eninde, 840 beygir motor gücü, 2 master kamaraya sahip, A.B.D yapımı, komple fiber, günübirlik ve yatılı organizasyonlarınız

Hilal Ay

Yelkenli Tekne

Hilal Ay

Günübirlik Tekne Gezileri, Mavi Yolculuk, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Antalya – Kemer’de bulunan teknemiz Kemer, Ayışığı Koyu, Kiriş Koyu, Alacasu (Cennet Koyu), Phaselis, Ceneviz ve Adrasan Koyu yatılı ya da günübirlik tekne kiralamalarına uygundur.

Falez

Motoryat

Falez

Günübirlik Tekne Gezileri, Teknede Doğum Günü, Teknede Evlilik Teklifi, and Teknede Kutlama Organizasyonu
Detaylar
Motoryat Kiralama – Falez Motoryat – Kemer Marina 16 metre boyunda, 4.5 metre eninde, 1 adet çift kişilik kabin, 1 adet tek kişilik kabin,

Eternity

Motoryat

Eternity

Günübirlik Tekne Gezileri and Mavi Yolculuk
Detaylar
Antalya – Kemer’de bulunan teknemiz ile Türkiye’nin eşsiz koyları ve turkuaz denizleri sizleri bekliyor. Konaklamalı ya da günübirlik tekne kiralamalarına uygundur.
Alacasu Cennet Koyu Rotası Turlarımız
Alacasu Cennet Koyu için Yorum Bırakın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sormak istedikleriniz

Sadece bazı ayrıntıları yazın ve kaptanımız size hemen geri dönsün!

direkt olarak canlı ulaşabilir

ya da formu doldurabilirsiniz

iletişim Bilgileri