16.05.2018 tarihi Ramazanın ilk günü saatler 20:30 gösterdiğinde Antalya Balıkçı Barınağındaki iskelemizden Kaptan Ekrem Becerik yönetiminde, katılımcılarımız ile beraber ayrıldık. Saatler 21:15 gösterdiğinde çapamızı atmış ışıklarımızı yakmış balığın toplanmasını beklemeye başlamıştık. Bu bekleyiş kolyoz avlarında bazen çok uzun sürmesine rağmen bugün neredeyse ışıkları yakar yakmaz toplanan balık direkt olarak çapari ile av vermeye başladı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kolyozlar ve sardalyeler sıfır noktasında teknenin su kesimi hizasında av vermeye başladılar. Balık o kadar boldu ki katılımcılarımız ne uyumaya ne de çay içmeye fırsat bulabildiler.

Çaparilerimiz Poyraz Paşa Av Marketi olarak  kendi üretimimiz olan yeşil glowlu çaparilerimizdir. Teknemizden ve av marketimizden tedarik edebilirsiniz.

Daha bereketli avlarda görüşmek dileğiyle…

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”5″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=” ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *