Falez Motoryat | Kemer Motoryat Kiralama Hizmeti

Günlük Gezi, Evlenme Teklifi, Doğum Günü, Romantik Akşam Yemeği Organizasyonlarınıza Kemer Bölgesinde Hizmet Vermekteyiz

Motoryat Kiralama – Falez Motoryat – Kemer Marina

16 metre boyunda, 4.5 metre eninde, 1 adet çift kişilik kabin, 1 adet tek kişilik kabin, 1 adet salonu, 2 adet tuvalet, mutfak ve 285 beygir motor gücüyle Kemer Koylarının tadına varın.

Kemer, Ay Işığı Plajı, Alacasu, Phaselis Tekne Gezisi, Antalya Kemer Marinadan haftaiçi ve hafta sonu olarak düzenlemektedir.

Gezilerimiz sabah saat 10:00’da hareketle ; Alacasu Koyu, Phaselis Koyu rotasında gerçekleşip dönüşte Kemer Ay Işığı Koyunda son bulmaktadır. Dönüş saatimiz 16:00 olup öğlen yemeği ve alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Ekstra olarak alkollü içecekleri teknemizden tedarik edebileceğiniz gibi yanınızda da getirebilirsiniz.

Öğlen yemeğinizi ızgara balık ya da tavuk, makarna, salata ve serpme mezeler eşliğinde Antalya Kemer’in eşsiz doğası ve masmavi sularında yaparken unutulmaz anları anılarınıza ekleyeceksiniz.

Motoryat Kiralama Hizmetimizlerimiz için Kemer bölgesi çıkışlı gezilerimize dilerseniz transfer hizmeti de vermekteyiz. Side, Belek, Kundu, Lara, Antalya, Beldibi, Göynük, Çamyuva, Tekirova, Çıralı, Olimpos ve Adresan’dan çıkışlı VIP transfer servisimiz bulunmaktadır.

Kemer Bölgesi Gezilerimizi Detaylı olarakburadan inceleyebilirsiniz.

 REZERVASYON YAP